KONST / Litografier / Serigrafi 9434026
nr 943 4026
Olle Baertling
(1911-1981), Sverige
Serigrafi, Olle Baertling (1911-1981), tillskriven, osignerad, tryckt till Konstruktiv tendens, 80-tal, motivet: 100 x 70
Utrop:
1.500 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 16 februari 2015
kl 20:55:07
1.100 kr
2.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr
6
4.000 kr
4.400 kr
4.600 kr
5.000 kr
5.000 kr
5.200 kr
16 feb
Olle Baertling
Läs mer om Olle Baertling